UNF1-1/8-12, 2B, DIN2181, YG-1, Sriegikliai rankiniai, HSS
Kodas
T7509849
165,81 € 137,03 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
5 vnt.
UNF1-1/8-12, 2B, DIN2181, YG-1, Sriegikliai rankiniai, HSS
UNF1-1/8-12, 2B, DIN2181, YG-1, Sriegikliai rankiniai, HSS
| Kodas | T7509849 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Ketus, Aliuminis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Sriegio standartas | UNF |
| Sriegio nominalas | UNF 1" 1/8 - 12 |
| Laikiklis įrankiui | 22 mm |
| Bendras Ilgis | 90 mm |
| DIN | DIN 2181 |
| Serija | Rankiniai sriegikliai |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Acija | Ne |



Jungtis