UNC1-1/2-6, YG-1, HSS, DIN351, Sriegikliai rankiniai, 2B
Kodas
T7363949
621,19 € 513,38 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
5 vnt.
UNC1-1/2-6, YG-1, HSS, DIN351, Sriegikliai rankiniai, 2B
UNC1-1/2-6, YG-1, HSS, DIN351, Sriegikliai rankiniai, 2B
| Kodas | T7363949 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Ketus, Aliuminis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Sriegio standartas | UNC |
| Sriegio nominalas | UNC 1" 1/2 - 6 |
| Laikiklis įrankiui | 32 mm |
| Bendras Ilgis | 150 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Serija | Rankiniai sriegikliai |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Acija | Ne |



Jungtis