R9, Freza kietm. bangų frezavimui, 16x4x16x65, Z-2, DLC
Kodas
V3D.4-16XB
99,22 € 82,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
R9, Freza kietm. bangų frezavimui, 16x4x16x65, Z-2, DLC
R9, Freza kietm. bangų frezavimui, 16x4x16x65, Z-2, DLC
| Kodas | V3D.4-16XB |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 65 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R9 |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Padengimas | DLC juoda |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Acija | Ne |



Jungtis