R2 freza radiusinė medienai, kietmetalinė, poliruota, 4x12x4x40, Z2
Kodas
N2QX412


TOP
W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
9,39 € 7,76 €
Vilnius Stock 1 day
10 vnt.
R2 freza radiusinė medienai, kietmetalinė, poliruota, 4x12x4x40, Z2
R2 freza radiusinė medienai, kietmetalinė, poliruota, 4x12x4x40, Z2
| Kodas | N2QX412 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | DJTOL |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 4.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 40 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R2 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis