R10, Freza kietm. bangų frezavimui, 18x4,5x18x65, Z-2, DLC
Kodas
V3D.4-18XB


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
111,32 € 92,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
R10, Freza kietm. bangų frezavimui, 18x4,5x18x65, Z-2, DLC
R10, Freza kietm. bangų frezavimui, 18x4,5x18x65, Z-2, DLC
| Kodas | V3D.4-18XB |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Diametras | 18.00 |
| Pjaunanti dalis | 4.5 mm |
| Laikiklis įrankiui | 18 mm |
| Bendras Ilgis | 65 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R10 |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Padengimas | DLC juoda |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis