R-1.0x15xD3.175x38, Konusinė freza su radiusu raštų frezavimui
Kodas
TRC-R1-D3175-15


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
9,68 € 8,00 €
Vilnius Stock 1 day
5 vnt.
R-1.0x15xD3.175x38, Konusinė freza su radiusu raštų frezavimui
R-1.0x15xD3.175x38, Konusinė freza su radiusu raštų frezavimui
| Kodas | TRC-R1-D3175-15 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Laipsniai | 8 laipsniai |
| Užgalandinimas | NO |
| Diametras | 2.00 |
| Radiusas | R1 |
| Laikiklis įrankiui | 3.175 mm. 1/8 In |
| Pjaunanti dalis | 15 mm |
| Maksimalus Gylis | 15 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 38 mm |
| Serija | Konusinės frezos |
| Padengimas | Su Danga |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Darbo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Acija | Ne |

Jungtis