R-0.5 47x8x85, Z2, Konusinė freza su radiusu, medienos raštų frezavimui
Kodas
TRC-R05-D8-47


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
36,30 € 30,00 €
Vilnius Stock 1 day
5 vnt.
R-0.5 47x8x85, Z2, Konusinė freza su radiusu, medienos raštų frezavimui
R-0.5 47x8x85, Z2, Konusinė freza su radiusu, medienos raštų frezavimui
| Kodas | TRC-R05-D8-47 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Laipsniai | 8 laipsniai |
| Užgalandinimas | NO |
| Diametras | 1.00 |
| Radiusas | R0.50 |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Pjaunanti dalis | 47 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 85 mm |
| Serija | Konusinės frezos |
| Padengimas | Su Danga |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Darbo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Acija | Ne |

Jungtis