KGMR200-15D-LP NC5330, Korloy, KG, Atpjovimo plokštelė, dešininio atpjovimo
Kodas
1-02-051034
23,62 € 19,52 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
0 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
330 vnt.
KGMR200-15D-LP NC5330, Korloy, KG, Atpjovimo plokštelė, dešininio atpjovimo
KGMR200-15D-LP NC5330, Korloy, KG, Atpjovimo plokštelė, dešininio atpjovimo
| Kodas | 1-02-051034 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Plienui |
| Griovelio Plotis mm | 2.00mm |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Titano Lydiniai, Plienas |
| Padengimas | Su Danga |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Bendras Ilgis | 20 mm |
| Plokštelės Laikiklis | KG |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Kryptis | Neutralus |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |



Jungtis