G1x1/4-11T7709869, YG-1, Sriegikliai rankiniai, HSS, Plienui, DIN5157
Kodas
T7709869
384,42 € 317,70 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
14 vnt.
G1x1/4-11T7709869, YG-1, Sriegikliai rankiniai, HSS, Plienui, DIN5157
G1x1/4-11T7709869, YG-1, Sriegikliai rankiniai, HSS, Plienui, DIN5157
| Kodas | T7709869 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Ketus, Aliuminis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Sriegio standartas | G |
| Sriegio nominalas | G 1" 1/4 - 11 |
| Laikiklis įrankiui | 32 mm |
| Bendras Ilgis | 125 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Serija | Rankiniai sriegikliai |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Acija | Ne |



Jungtis