Freza grubiam medieno frezavimui, 25mm, 100x25x150, Z-3, CARBIDEN
Kodas
V303.250.100.150
425,04 € 351,27 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
Freza grubiam medieno frezavimui, 25mm, 100x25x150, Z-3, CARBIDEN
Freza grubiam medieno frezavimui, 25mm, 100x25x150, Z-3, CARBIDEN
| Kodas | V303.250.100.150 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 25.00 |
| Pjaunanti dalis | 100 mm |
| Maksimalus Gylis | 25 mm |
| Laikiklis įrankiui | 25 mm |
| Bendras Ilgis | 150 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |



Jungtis