D25 Freza, Paviršiaus frezavimui, CARBIDEN, TT25-8
Kodas
TT25-8
15,00 € 12,40 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
D25 Freza, Paviršiaus frezavimui, CARBIDEN, TT25-8
D25 Freza, Paviršiaus frezavimui, CARBIDEN, TT25-8
| Kodas | TT25-8 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 28.00 |
| Pjaunanti dalis | 15 mm |
| Maksimalus Gylis | 15 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Paviršiau frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |



Jungtis