D10 Freza, Paviršiaus frezavimui, CARBIDEN, TT10-8
Kodas
TT10-8


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
10,89 € 9,00 €
Vilnius Stock 1 day
5 vnt.
D10 Freza, Paviršiaus frezavimui, CARBIDEN, TT10-8
D10 Freza, Paviršiaus frezavimui, CARBIDEN, TT10-8
| Kodas | TT10-8 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 48 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Paviršiau frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis