C32-10, Cangė aukšto spaudimo laikikliams. Carbiden
Kodas
C32-10


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
18,76 € 15,50 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
C32-10, Cangė aukšto spaudimo laikikliams. Carbiden
C32-10, Cangė aukšto spaudimo laikikliams. Carbiden
| Kodas | C32-10 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | C32 |
| Įrankio laikiklis | 10 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| DIN | Gamintojo |
| ILGIS | NO |
| Cangės išorinis Diametras | 32 mm |
| Bendras Ilgis | 66 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Plienui |
| Acija | Ne |

Jungtis