C20-16, Cangė, aukšto spaudimo japoniškiems laikikliams. Carbiden
Kodas
C20-16


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
16,94 € 14,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
C20-16, Cangė, aukšto spaudimo japoniškiems laikikliams. Carbiden
C20-16, Cangė, aukšto spaudimo japoniškiems laikikliams. Carbiden
| Kodas | C20-16 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | C20 |
| Įrankio laikiklis | 16 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| DIN | Gamintojo |
| ILGIS | NO |
| Cangės išorinis Diametras | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 30 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Plienui |
| Acija | Ne |

Jungtis