C20-12, Cangė, aukšto spaudimo japoniškiems laikikliams. Carbiden
Kodas
C20-12


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
16,94 € 14,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
C20-12, Cangė, aukšto spaudimo japoniškiems laikikliams. Carbiden
C20-12, Cangė, aukšto spaudimo japoniškiems laikikliams. Carbiden
| Kodas | C20-12 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | C20 |
| Įrankio laikiklis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| DIN | Gamintojo |
| ILGIS | 25 mm |
| Cangės išorinis Diametras | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 30 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Plienui |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis