B-SGEL1212H-D, Griovelių tekinimo plokštelių laikiklis kampinis, Carbiden
Kodas
B-SGEL1212H-D


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
54,45 € 45,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
B-SGEL1212H-D, Griovelių tekinimo plokštelių laikiklis kampinis, Carbiden
B-SGEL1212H-D, Griovelių tekinimo plokštelių laikiklis kampinis, Carbiden
| Kodas | B-SGEL1212H-D |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Paskirtis | Plienui |
| Griovelio Plotis mm | 3.00mm |
| Plokštelės Laikiklis | NO |
| Laikiklis mm | 12 x 12 mm |
| Bendras Ilgis | 100 mm |
| Kryptis | Kairinis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis