90° 8mm, D2.0, 3x8x63, Z5, DLC, Briaunų freza. CARBIDEN
Kodas
PKMA1310560


M
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
54,27 € 44,85 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
90° 8mm, D2.0, 3x8x63, Z5, DLC, Briaunų freza. CARBIDEN
90° 8mm, D2.0, 3x8x63, Z5, DLC, Briaunų freza. CARBIDEN
| Kodas | PKMA1310560 |
|---|---|
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Plienas, Ketus, Nerūdijantis plienas, Aliuminis, Varis, Plastmasė |
| Laipsniai | 90 laipsnių |
| Užgalandinimas | NO |
| Diametras | 8.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Pjaunanti dalis | 3 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 63 mm |
| Padengimas | DLC juoda |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 5 plunksnų |
| Acija | Ne |

Jungtis