90° 6mm, D1.5, 2.25x6x57, Z5, DLC, Briaunų freza. CARBIDEN
Kodas
PKMA1310561
43,50 € 35,95 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
90° 6mm, D1.5, 2.25x6x57, Z5, DLC, Briaunų freza. CARBIDEN
90° 6mm, D1.5, 2.25x6x57, Z5, DLC, Briaunų freza. CARBIDEN
| Kodas | PKMA1310561 |
|---|---|
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Plienas, Ketus, Nerūdijantis plienas, Aliuminis, Varis, Plastmasė |
| Laipsniai | 90 laipsnių |
| Užgalandinimas | NO |
| Diametras | 6.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Pjaunanti dalis | 2.25 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 57 mm |
| Serija | NO |
| Padengimas | DLC juoda |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 5 plunksnų |
| Programos vaizdas | Briaunų frezavimas |
| Acija | Ne |



Jungtis