90° 12mm, D3.0, 4.5x12x82, Z5, DLC, Briaunų freza. CARBIDEN
Kodas
PKMA1310572


M
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
89,24 € 73,75 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
90° 12mm, D3.0, 4.5x12x82, Z5, DLC, Briaunų freza. CARBIDEN
90° 12mm, D3.0, 4.5x12x82, Z5, DLC, Briaunų freza. CARBIDEN
| Kodas | PKMA1310572 |
|---|---|
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Plienas, Ketus, Nerūdijantis plienas, Aliuminis, Varis, Plastmasė |
| Laipsniai | 90 laipsnių |
| Užgalandinimas | NO |
| Diametras | 12.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Pjaunanti dalis | 4.5 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 82 mm |
| Serija | NO |
| Padengimas | DLC juoda |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 5 plunksnų |
| Acija | Ne |

Jungtis