8mm, 25x8x60, Z-1, Freza kietmetalinė plastiko frezavimui, SFMP8-25
Kodas
SFMP8-25


TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
47,19 € 39,00 €
Vilnius Stock 1 day
47 vnt.
8mm, 25x8x60, Z-1, Freza kietmetalinė plastiko frezavimui, SFMP8-25
8mm, 25x8x60, Z-1, Freza kietmetalinė plastiko frezavimui, SFMP8-25
| Kodas | SFMP8-25 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Aliuminis, Aliuminio kompozitas, Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Maksimalus Gylis | 25 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-ECO |
| Darbo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Acija | Ne |

Jungtis