8mm, R4x8x16x8x60, Z-2, Kietmetalio freza, radiusinė
Kodas
HN55B2080


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
31,46 € 26,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
8mm, R4x8x16x8x60, Z-2, Kietmetalio freza, radiusinė
8mm, R4x8x16x8x60, Z-2, Kietmetalio freza, radiusinė
| Kodas | HN55B2080 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas, Aliuminis, Varis, Bronza |
| Padengimas | TiCN |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 16 mm |
| Maksimalus Gylis | 16 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R4 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | HN55B2 |
| Darbo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Acija | Ne |

Jungtis