8mm R0.5x20x8x60, Z4, CARBIDEN, Freza kietmetalinė greitam grubiam darbui
Kodas
HHM407121603


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
32,67 € 27,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
8mm R0.5x20x8x60, Z4, Freza kietmetalinė greitam grubiam darbui
8mm R0.5x20x8x60, Z4, Freza kietmetalinė greitam grubiam darbui
| Kodas | HHM407121603 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Padengimas | Su Danga |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Maksimalus Gylis | 20 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.50 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Grubiam |
| Serija | NO |
| Programos vaizdas | Pečių frezavimas |
| Acija | Ne |

Jungtis