8mm, 42x8x75, Z-1 Freza kietmetalinė, poliruota, plastikui
Kodas
SFMP8-42


TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
66,55 € 55,00 €
Vilnius Stock 1 day
13 vnt.
8mm, 42x8x75, Z-1 Freza kietmetalinė, poliruota, plastikui ir aliuminiui
8mm, 42x8x75, Z-1 Freza kietmetalinė, poliruota, plastikui ir aliuminiui
| Kodas | SFMP8-42 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Plastmasė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 42 mm |
| Maksimalus Gylis | 42 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-ECO |
| Darbo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Acija | Ne |

Jungtis