8mm, 32x8x80 Z-3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
Kodas
V303.080.032.080


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
33,15 € 27,40 €
Vilnius Stock 1 day
5 vnt.
8mm, 32x8x80 Z-3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
8mm, 32x8x80 Z-3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
| Kodas | V303.080.032.080 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 32 mm |
| Maksimalus Gylis | 32 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 80 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis