8mm, 32x12,7x87, Z3, Freza kietm. tiesiomis vijomis su drožlelaužiu, pastorintu laikikliu
Kodas
TCTSCB0832087


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
21,78 € 18,00 €
Vilnius Stock 1 day
8 vnt.
8mm, 32x12,7x87, Z3, Freza kietm. tiesiomis vijomis su drožlelaužiu, pastorintu laikikliu
8mm, 32x12,7x87, Z3, Freza kietm. tiesiomis vijomis su drožlelaužiu, pastorintu laikikliu
| Kodas | TCTSCB0832087 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 32 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12.70 mm. 1/2 In |
| Bendras Ilgis | 87 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Maksimalus Gylis | 32 mm |
| Acija | Ne |

Jungtis