8mm, 24x8x60, Z3, Freza kietmetalinė, aliuminiui, HN55A3080
Kodas
HN55A3080
18,15 € 15,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
8mm, 24x8x60, Z3, Freza kietmetalinė, aliuminiui, HN55A3080
8mm, 24x8x60, Z3, Freza kietmetalinė, aliuminiui, HN55A3080
| Kodas | HN55A3080 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Plastmasė |
| Padengimas | Poliruota vija |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 24 mm |
| Maksimalus Gylis | 24 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | HN55A3 |
| Darbo vaizdas | Pečių frezavimas |
| Acija | Ne |



Jungtis