8mm, 22x12,7x73, Z3, Freza kietmetalinė tiesiomis vijomis, pastorintu laikikliu
Kodas
TCTS0822073
19,36 € 16,00 €
Vilnius Stock 1 day
7 vnt.
8mm, 22x12,7x73, Z3, Freza kietmetalinė tiesiomis vijomis, pastorintu laikikliu
8mm, 22x12,7x73, Z3, Freza kietmetalinė tiesiomis vijomis, pastorintu laikikliu
| Kodas | TCTS0822073 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12.70 mm. 1/2 In |
| Bendras Ilgis | 73 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Acija | Ne |



Jungtis