8mm, 20x8x60, Z-4, Freza kietmetalinė TiXco danga, grubiam darbui, HN55RS4080
Kodas
HN55RS4080


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
26,62 € 22,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
8mm, 20x8x60, Z-4, Freza kietmetalinė TiXco danga, grubiam darbui, HN55RS4080
8mm, 20x8x60, Z-4, Freza kietmetalinė TiXco danga, grubiam darbui, HN55RS4080
| Kodas | HN55RS4080 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Maksimalus Gylis | 20 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Grubiam |
| Serija | HN55RS |
| Darbo vaizdas | Pečių frezavimas |
| Acija | Ne |

Jungtis