8mm, 20x8x60, Z2 Kietmetalio freza, plienui, TiXco, HN55S2080
Kodas
HN55S2080


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
19,36 € 16,00 €
Vilnius Stock 1 day
8 vnt.
8mm, 20x8x60, Z2 Kietmetalio freza, plienui, TiXco, HN55S2080
8mm, 20x8x60, Z2 Kietmetalio freza, plienui, TiXco, HN55S2080
| Kodas | HN55S2080 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas, Aliuminis, Varis, Bronza |
| Padengimas | Su Danga |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Maksimalus Gylis | 20 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | HN55S4 |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Acija | Ne |

Jungtis