8.731mm, 47x10x89, 3D, KORLOY, Kietmetalio grąžtas su vidiniu aušinimu, WSDPH087-3D PC320W
Kodas
6-01-086518
70,49 € 58,26 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
5 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
19 vnt.
8.731mm, 47x10x89, 3D, KORLOY, Kietmetalio grąžtas su vidiniu aušinimu, WSDPH087-3D PC320W
8.731mm, 47x10x89, 3D, KORLOY, Kietmetalio grąžtas su vidiniu aušinimu, WSDPH087-3D PC320W
| Kodas | 6-01-086518 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Užgalandinimas | 140 laipsnių |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Padengimas | Su Danga |
| Diametras | 8.73 |
| Gylis x D | 3 x D |
| Pjaunanti dalis | 47 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 89 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |



Jungtis