6mm, freza, skirta medienos frezavimui, ONSRUD, 52-412
Kodas
52-412
50,09 € 41,40 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
6mm, freza, skirta medienos frezavimui, ONSRUD, 52-412
6mm, freza, skirta medienos frezavimui, ONSRUD, 52-412
| Kodas | 52-412 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | ONSRUD |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 6.00 |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Maksimalus Gylis | 25 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 64 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |



Jungtis