6mm, 6x20x60, Z-1 Freza kietmetalinė drožle į apačią, plastikui, 521 0600
Kodas
5210600
28,33 € 23,41 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
6mm, 6x20x60, Z-1 Freza kietmetalinė drožle į apačią, plastikui, 521 0600
6mm, 6x20x60, Z-1 Freza kietmetalinė drožle į apačią, plastikui, 521 0600
| Kodas | 5210600 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | PVC Plastikas |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 6.00 |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Maksimalus Gylis | 20 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Acija | Ne |



Jungtis