6mm, 60°, L-40, Graviravimo rinkinukas
Kodas
ENG60KIT01


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
178,48 € 147,50 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
6mm, 60°, L-40, Graviravimo rinkinukas
6mm, 60°, L-40, Graviravimo rinkinukas
| Kodas | ENG60KIT01 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Diametras | 6.00 |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | 6mm |
| Laikiklis įrankiui | Cilindrinis d = D |
| Pjaunanti dalis | 2 mm |
| Plokštelės Kodas | ARMT0802 |
| Bendras Ilgis | 40 mm |
| Serija | NO |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Darbo vaizdas | Graviravimas |
| Acija | Ne |

Jungtis