6mm, 6x22x60, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui, 531 0600 P
Kodas
5310600P


TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
30,13 € 24,90 €
Vilnius Stock 1 day
32 vnt.
6mm, 6x22x60, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui, 531 0600 P
6mm, 6x22x60, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui, 531 0600 P
| Kodas | 5310600P |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | PVC Plastikas |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | Poliruota vija |
| Diametras | 6.00 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-PROFI |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Acija | Ne |

Jungtis