6mm, 20x6x140, 142°, YG1, Centravimo staklinis grąžtas, ilgas, HSSCo8, D2323060
Kodas
D2323060
25,58 € 21,14 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
6 vnt.
6mm, 20x6x140, 142°, YG1, Centravimo staklinis grąžtas, ilgas, HSSCo8, D2323060
6mm, 20x6x140, 142°, YG1, Centravimo staklinis grąžtas, ilgas, HSSCo8, D2323060
| Kodas | D2323060 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Užgalandinimas | 142 laipsnių |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 6.00 |
| Gylis x D | 3 x D |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 140 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Serija | D2323 |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Acija | Ne |



Jungtis