6mm, 17x6x50, Z-1 Kietmetalio freza, DLC, plastikui, CARBIDEN
Kodas
SFMP6-17-NB


TOP
PMMA
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
42,35 € 35,00 €
Vilnius Stock 1 day
20 vnt.
6mm, 17x6x50, Z-1 Kietmetalio freza, DLC, plastikui, CARBIDEN
6mm, 17x6x50, Z-1 Kietmetalio freza, DLC, plastikui, CARBIDEN
| Kodas | SFMP6-17-NB |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Aliuminis, Aliuminio kompozitas, Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | DLC Spalvotas |
| Diametras | 6.00 |
| Pjaunanti dalis | 17 mm |
| Maksimalus Gylis | 17 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-ECO |
| Darbo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Acija | Ne |

Jungtis