6mm, 16x6x60, Z6, kietmetalinė freza švariam frezavimui, Korloy
Kodas
6-01-061738
45,69 € 37,76 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
10 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 vnt.
6mm, 16x6x60, Z6, kietmetalinė freza švariam frezavimui, Korloy
6mm, 16x6x60, Z6, kietmetalinė freza švariam frezavimui, Korloy
| Kodas | 6-01-061738 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Plienas |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 6.00 |
| Pjaunanti dalis | 16 mm |
| Maksimalus Gylis | 16 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 6 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | SPS |
| Darbo vaizdas | Periferinis frezavimas |
| Acija | Ne |



Jungtis