60mm, freza, medienos paviršiaus frezavimui su plokštelėmis
Kodas
FTP054-060.012.12


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
157,54 € 130,20 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
60mm, freza, medienos paviršiaus frezavimui su plokštelėmis
60mm, freza, medienos paviršiaus frezavimui su plokštelėmis
| Kodas | FTP054-060.012.12 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 60.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 85 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Paviršiau frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis