5mm, 22x5x50, Z-1 Freza kietmetalinė plastiko frezavimui
Kodas
SFMP5-22
20,57 € 17,00 €
Vilnius Stock 1 day
29 vnt.
5mm, 22x5x50, Z-1 Freza kietmetalinė plastiko frezavimui
5mm, 22x5x50, Z-1 Freza kietmetalinė plastiko frezavimui
| Kodas | SFMP5-22 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Aliuminis, Aliuminio kompozitas, Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 5.00 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 5 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Acija | Ne |



Jungtis