5mm, 20-45x8x90, Kietmetalio freza, aliuminio profilių frezavimui, CARBIDEN
Kodas
AL102.050.20-45.090
42,86 € 35,42 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
5mm, 20-45x8x90, Kietmetalio freza, aliuminio profilių frezavimui, CARBIDEN
5mm, 20-45x8x90, Kietmetalio freza, aliuminio profilių frezavimui, CARBIDEN
| Kodas | AL102.050.20-45.090 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Plastmasė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 5.00 |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Maksimalus Gylis | 45 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 90 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |



Jungtis