4mm, 4x12x50, Z-1 Freza kietmetalinė drožle į apačią, plastikui, 521 0400
Kodas
5210400
21,04 € 17,39 €
Vilnius Stock 1 day
6 vnt.
4mm, 4x12x50, Z-1 Freza kietmetalinė drožle į apačią, plastikui, 521 0400
4mm, 4x12x50, Z-1 Freza kietmetalinė drožle į apačią, plastikui, 521 0400
| Kodas | 5210400 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | PVC Plastikas |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 4.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Acija | Ne |



Jungtis