4mm, 22x4x45 Z-1 Freza kietmetalinė drožlė į apačia, CARBIDEN
Kodas
SFDC4-22


TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
13,31 € 11,00 €
Vilnius Stock 1 day
34 vnt.
4mm, 22x4x45 Z-1 Freza kietmetalinė drožlė į apačia, CARBIDEN
4mm, 22x4x45 Z-1 Freza kietmetalinė drožlė į apačia, CARBIDEN
| Kodas | SFDC4-22 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 4.00 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 45 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | SFDC |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Acija | Ne |

Jungtis