4mm, 17x6x50, Z-1, Freza kietmetalinė, plastiko frezavimui
Kodas
SFMP4-6-17
26,62 € 22,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
4mm, 17x6x50, Z-1, Freza kietmetalinė, plastiko frezavimui
4mm, 17x6x50, Z-1, Freza kietmetalinė, plastiko frezavimui
| Kodas | SFMP4-6-17 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Aliuminis, Aliuminio kompozitas, Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 4.00 |
| Pjaunanti dalis | 17 mm |
| Maksimalus Gylis | 17 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-ECO |
| Acija | Ne |



Jungtis