4mm, 12x4x45, Z-2, Freza radiusinė kietmetalinė, medienai, SBB4-12
Kodas
SBB4-12


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
9,68 € 8,00 €
Vilnius Stock 1 day
6 vnt.
4mm, 12x4x45, Z-2, Freza radiusinė kietmetalinė, medienai, SBB4-12
4mm, 12x4x45, Z-2, Freza radiusinė kietmetalinė, medienai, SBB4-12
| Kodas | SBB4-12 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 4.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 45 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R2 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis