44,5mm, 12,70x63 Freza rankenėlių frezavimui, Sistemi Klein, E116.445.R
Kodas
E116.445.R


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
156,70 € 129,50 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
44,5mm, 12,70x63 Freza rankenėlių frezavimui, Sistemi Klein, E116.445.R
44,5mm, 12,70x63 Freza rankenėlių frezavimui, Sistemi Klein, E116.445.R
| Kodas | E116.445.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 44.50 |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Maksimalus Gylis | 25 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12.70 mm. 1/2 In |
| Bendras Ilgis | 63 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Pečių frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis