3mm, 3x12x39, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui, 531 0300 O
Kodas
5310300O


TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
20,88 € 17,26 €
Vilnius Stock 1 day
9 vnt.
3mm, 3x12x39, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui, 531 0300 O
3mm, 3x12x39, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui, 531 0300 O
| Kodas | 5310300O |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | PVC Plastikas |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | Poliruota vija |
| Diametras | 3.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| Bendras Ilgis | 39 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-PROFI |
| Acija | Ne |

Jungtis