3mm, 12x3x38, Z-1 Freza kietmetalin, spaudžianti, pastikui, fanerai, CARBIDEN
Kodas
SFDC3-3-12


TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
13,31 € 11,00 €
Vilnius Stock 1 day
48 vnt.
3mm, 12x3x38, Z-1 Freza kietmetalin, spaudžianti, pastikui, fanerai, CARBIDEN
3mm, 12x3x38, Z-1 Freza kietmetalin, spaudžianti, pastikui, fanerai, CARBIDEN
| Kodas | SFDC3-3-12 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 3.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| Bendras Ilgis | 38 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | SFDC |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Acija | Ne |

Jungtis