38mm, freza, medienos paviršiaus frezavimui su keičiamomis plokštelėmis
Kodas
FTP054-038.012.12


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
109,38 € 90,40 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
38mm, freza, medienos paviršiaus frezavimui su keičiamomis plokštelėmis
38mm, freza, medienos paviršiaus frezavimui su keičiamomis plokštelėmis
| Kodas | FTP054-038.012.12 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 38.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 85 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Paviršiau frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis