38,1mm, Freza rankenėlių frezavimui, laikiklis d-12mm,
Kodas
E116.381.R


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
134,92 € 111,50 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
38,1mm, Freza rankenėlių frezavimui, laikiklis d-12mm,
38,1mm, Freza rankenėlių frezavimui, laikiklis d-12mm,
| Kodas | E116.381.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 38.10 |
| Pjaunanti dalis | 21 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 59 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Pečių frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis