32mm, 100x20x150, Z2, Freza su keičiamomis plokštelėmis, medžiui
Kodas
CKIS20D32L100Z2


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
205,70 € 170,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
32mm, 100x20x150, Z2, Freza su keičiamomis plokštelėmis, medžiui
32mm, 100x20x150, Z2, Freza su keičiamomis plokštelėmis, medžiui
| Kodas | CKIS20D32L100Z2 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Diametras | 32.00 |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | C20 |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Pjaunanti dalis | 100 mm |
| Plokštelės Kodas | NO |
| Bendras Ilgis | 150 mm |
| Serija | NO |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Darbo vaizdas | Pečių frezavimas |
| Acija | Ne |




Jungtis